48 377 28 77

pn.-pt. 9-17.30, sob. 10-13

Porównaj produkty

Brink

 
WYBIERZ IDEALNY HAK HOLOWNICZY

Haki holownicze BRINK to nie tylko, kula haka. To złożone systemy składające się z belki idealnie dopasowanej do Twojego samochodu,śrub o odpowiedniej twardości oraz zestawu elektrycznego. Kupując hak marki BRINK nie musisz martwić się o swoje auto, są to produkty wykorzystywane przez czołowych producentów samochodów na pierwszy montaż w fabryce. Oferowane haki są precyzyjnie dopasowane do konkretnego modelu auta, dzięki czemu w trakcie montażu nie naruszasz konstrukcji samochodu. Odwiedź naszą stronę i zacznij swój wybór od marki, modelu, rocznika auta, a następnie wybierz kompletny hak holowniczy dopasowany do Twoich potrzeb. BRINK oferuje kilka rozwiązań:

  • haki odkręcane

  • haki automatycznie wypinane, zamykane na kluczyk

  • haki chowane

Kupując haki Brink masz pewność, że będą one idealnie dopasowane do bagażników rowerowych, przyczep towarowych, kempingowych oraz przyczep do holowania wymarzonej łodzi.

 
CZY WIESZ ŻE...

60% haków holowniczych, które sprzedajemy wykorzystywanych jest pod montaż bagażników rowerowych. Stawia to przed producentami haków nowe wyzwanie jakim jest nacisk pionowy na kulę haka. W przypadku bagażników rowerowych działa zupełnie inna siła nacisku niż w przypadku holowania przyczepy. Tylko najwyższej jakości haki holownicze Brink są testowane w specjalnym do tego celu powstałym centrum testowym. Niestety nie wszyscy producenci haków holowniczych są w stanie poddać swoje produkty tak rygorystycznym testom wytrzymałościowym. Hak holowniczy stanowi najważniejsze połączenie między ciężkim obiektem za Twoim autem a Tobą i Twoją rodziną. Dla nas wszystkich najważniejszą kwestią jest bezpieczne dotarcie do celu naszej podróży, a także komfort nasz i naszych pasażerów, zwłaszcza jeśli podróżujemy z bliskimi. Dlatego pamiętaj o tym, że przy wyborze właściwego haka, to nie cena a jakość powinna być kluczowym wyznacznikiem Twojej decyzji.


 TESTOWANE DO GRANIC MOŻLIWOŚCI


Każdy hak holowniczy marki BRINK zanim trafi do seryjnej produkcji poddawany jest niezwykle trudnym testom wytrzymałościowym. Zaczepy przez setki godzin nieustannie sprawdzane są w ekstremalnych warunkach atmosferycznych przy maksymalnym dopuszczalnym obciążeniu - zarówno pionowym jak i poziomym. Nadrzędnym celem producenta Brink jest bowiem pewność, że nawet po 10 latach użytkowania haka jego marki będziesz mógł mu śmiało powierzyć bezpieczeństwo Twojej rodziny.

 
HAKI HOLOWNICZE - ZNAMY SIĘ NA TYM NAJLEPIEJ

W naszym sklepie zatrudniamy sztab ludzi, którzy, dysponują ogromną wiedzą na temat prawidłowego doboru, sprzedaży oraz montażu haka holowniczego. Praktycznie, każde auto służbowe, czy prywatne użytkowane przez nas wyposażone jest w hak holowniczy. Dostarczając klientowi przyczepy czy też bagażniki rowerowe, na "własnej skórze" przekonujemy się o zaletach haka holowniczego Brink. Uczestnictwo w licznych szkoleniach prowadzonych przez pracowników centrali Brink, a także setki klientów zadowolonych z naszego doradztwa są naszą najlepszą rekomendacją. W naszej ofercie znajdują się tylko ściśle wyselekcjonowane produkty, których nie boimy się używać na co dzień. Haki holownicze, które sprzedajemy są bezpieczne, trwałe i perfekcyjnie dopasowane.

 

Westfalia
Thule
Brink
Brenderup4